Skocz do oferty

Mieszkania
Mieszkania na sprzedaż Mieszkania na wynajem
Domy
Domy na sprzedaż Domy na wynajem
Działki
Działki na sprzedaż Działki na wynajem
Lokale
Lokale na sprzedaż Lokale na wynajem
Obiekty
Obiekty na sprzedaż Obiekty na wynajem

 

UWAGA!!!          UWAGA!!!        UWAGA!!!        UWAGA!!!        UWAGA!!!       UWAGA!!!

Weszły w życie nowe przepisy dotyczące świadectw energetycznych. . Właściciele domów i mieszkań którzy noszą się z zamiarem sprzedaży lub wynajmu swojej nieruchomości muszą się liczyć z koniecznością posiadania ceryfikatu energetycznego (Świadectwa Charakterystyki Energetycznej). Firma Burg Nieruchomości może wykonać dla Klientów świadectwo.

 

Certyfikat Energetyczny

 

Od 9 marca 2015 każda transakcja kupna, sprzedaży oraz najmu budynku czy mieszkania zakłada przedłożenie świadectwa energetycznego. Dokument ten jest obowiązkowy zarówno dla nieruchomości z rynku pierwotnego, jak i tych na rynku wtórnym, co jest istotną zmianą w stosunku do stanu prwnego dotyczącego wcześniejszego okresu.

Jeśli właściciel przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości nie przedstawi świadectwa energetycznego, nabywca albo najemca w  ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy  może wezwać  go pisemnie do jego doręczenia. BCZas na dostarczenie świadectwa to 2 miesiące. Jeśli tak się nie stanie to nowy właściciel lub najemca może zlecić sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej na koszt zbywcy albo wynajmującego. I w takim wypadku cena może być trudna do zaakceptowania. 

Dla Klientów realizujących transakcję za pośrednictwem biura Burg Nieruchomości wykonamy świadectwo energetyczne całkowicie za darmo, bez dodatkowych opłat. Pozostałych Klientów zapraszamy do skorzystania z oferty na wykonanie świadectwa energetycznego w korzystnej cenie i terminie. Jednocześnie czuję się w obowiązku poinformować Państwa, że podawane w internecie ceny na wykonanie świadectwa energetycznego zwykle dotyczą TYLKO wykonania obliczeń i wydruku na podstawie pełnej dokumentaczni technicznej i budowlanej, natomiast NIE OBEJMUJĄ wykonania obmiarów, zdjęć oraz wizji lokalnej, bez których nie da się opracoiwać poprawnego świadectwa energetycznego.

 

Nasza propozycja cen:

1. mieszkanie na podstawie dokumentacji: 150 netto plus 23% VAT

2. dom na podstawie dokumentacji: 190 netto plus 23% VAT

   lub całkowicie gratis dla Klientów realizujących transakcję za pośrednictwem biura Burg Nieruchomości

 

 

3. mieszkanie wraz z wizją lokalną i pomiarami w granicach administracyjnych Szczecinai: 190 netto plus 23% VAT

4. dom wraz z wizją lokalną i pomiarami w granicach administracyjnych Szczecina 260 plus 23% VAT

   lub całkowicie gratis dla Klientów realizujących transakcję za pośrednictwem biura Burg Nieruchomości